Kayseri Konut
Garanti Konut-Talas Evleri
Google  |    Facebook  |    Twitter  |    Digg  |    Del.icio.us
Garanti Konut

KAYSERİ GARANTİ KONUT; 1999 yılından beri Kayseri'de binlerce insanı ev sahibi yapan SEL YAPI GRUBU'nun konut markasıdır. 2007 yılından beri ürettiğimiz tüm projelerde Kayseri Garanti Konut markasını kullanmaktayız. Grup olarak yıllık 500 konut üretim kapasitesiyle çalışmaktayız. Sel Yapı Grubu inşaat, mobilya, turizm ve arazi geliştirme konularında faaliyet gösteren, Kayseri'de vergi rekortmenleri arasına girmiş, sosyal sorumluluk projeleriyle de Kayseri halkının güvenini kazanmış ve şu an Kayseri'de 5 farklı bölgede inşaatları devam Kayseri'nin sayılı firmalarından biridir.

SEL YAPI GRUBU;

1998 yılında İnşaat mühendislerinden oluşan bir ekip tarafından Kayseri 'de kurulmuştur.
Yaptığı toplu konutlarda sosyal konut anlayışını ön planda tutarak insanlara “ergonomik” (maliyet-eder) daireler sunmayı planlamış bunu da büyük ölçüde başarmıştır. Bu projelere en iyi örnek olarak Selçuklu Erkilet ve Selçuklu Belsin kooperatifleri gösterilebilir.

Firmamız 2005 yılından itibaren Türkiye konut sektöründeki değişimleri fark ederek konutların sadece başımızı sokacağımız bir sığınak değil aile ve komşularımızla rahat vakit geçirebileceğimiz sosyal donatıları olan (çocuk parkı, spor sahası, süs havuzları, kamelyaları, araç parkı v.b.) küçük yaşam alanları olması gerektiğini düşünerek bundan sonraki projelerini bu konsepte planlamaya başlamıştır. Bu projelerin ilki 2006 yılında Talas 'da inşaatına başlanan TALASPARK EVLERİ projesidir.

Yeni yapılanma sürecine giren firmamız Kayseri Garanti Konut ve Eralp Yapı'yı bünyesine katarak SEL YAPI grubunu oluşturmuştur. Bugün GARANTİ KONUT Kayseri'nin en güvenilir, en bilinir ve en kurumsal markalarından biri konumundadır.

Sel Yapı; şu ana kadar hiçbir projeyi yarım bırakmamış, taahhüt ettiği sürede teslim etmiştir. Şimdiye kadar binlerce insanı ev sahibi yapmış olup Kayseri'nin çeşitli yerlerinde 1000 konutluk inşaatları halen devam etmektedir.

Sel Yapı olarak 400 m2 lik modern ofisimizle ve 300 çalışanımızla sizlere de hizmet vermekten gurur duyarız.

Prensiplerimiz:
- Karşılıklı güven anlayışımıza zarar vermeyecek şekilde anlaşmalarımızı yaparak bunlara sadık kalmak.
- İmalat, işçilik ve malzeme hatalarının daima arkasında olmak.
- Her yapılan yeni işte bir önceki işten daha ileriye gitmek.

- Vizyonumuz:
İnşaat ve konut sektöründeki teknolojik, dönemsel değişimleri iyi takip edip ufkumuzu yüksek tutarak sektörün daima bir adım ilerisinde olmak.

   Arkadaşına Gönder     Yazdır  
     Proje Bilgileri
Bölge : Talas
Oda Seçenekleri : 3
m2 aralığı : 90 m2
Teslim Tarihi :
Projedeki Konut Sayısı : 250
Ödeme Planı : 51 Bin TL'den Başlayan Fiyatlar
     Proje İletişim Bilgileri
Telefon : 0352 221 03 41
Web : http://www.garantikonut.com.tr
İlgili : Sel Yapı
E-posta : info@garantikonut.com.tr
Satış Ofisi : Sahabiye Mh. Otak Sok. No:10 Sel Plaza (Öğretmenevi Karşısı) Kocasinan / KAYSERİ
     Kat Planları
Bu sitedeki haberler ve diğer içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nisan 2011
Yazılım:bay TOPCU