Kayseri Konut
KOZA KENT KOOPERATİFİNDE KURA SEVİNCİ    19 Kasım 2011 Cumartesi
Koza Kent Konut Yapı Kooperatifi Borsa düğün salonunda yaptığı kura çekimi Sonucunda 54 üyesini daha mutlu etti.

Koza Kent Konut Yapı Kooperatifi Borsa düğün salonunda yaptığı kura çekimi Sonucunda 54 üyesini daha mutlu etti. Kooperatif Başkanı Bekir Fedakar yaptığı açıklamada Kura Çekimine 76 üyenin katıldığını, noter huzurunda yapılan çekiliş sonucu 54 şanslı üyenin konutlarının belli olduğunu söyledi. 22 üyenin de boş çektiği kura çekimi sonunda daireleri belli olan üyelerin mutluluğu görülmeye değerdi. Bugüne kadar toplam 207 şanslı üyenin ev sahibi olduğunu belirten Başkan Bekir Fedakar “Çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Yönetim olarak tüm üyelerimize verdiğimiz sözleri bugüne kadar bir, bir yerine getirdik ve yine devam edeceğiz.
Toplam 94 üyemizin de evleri teslim edilmiştir. Çektiğimiz kura sonucunda dairelerinin yeri belli olan üyelerimize sene sonunda konutlarını teslim edeceğiz. Kooperatif sektöründe daha iyiyi ve mükemmeli nasıl yaparız, nasıl üyelerimizi daha iyi memnun ederiz gibi ileriye dönük çalışmalarımız devam etmektedir. Kura sonucunda konut numaraları belli olan ev sahibi olan üyelerimize hayırlı uğurlu olsun diyorum. Konut sahibi olmak için bir sonraki kuraya kalan üyelerimize de sabırlı olsunlar Sıra onlara da gelecek ve konutlarına kavuşacaklar.” dedi.
Koopeatif 2. Başkanı Nevzat Üspolat’da kura çekimi hakkında üyelere bilgiler vererek, “ Üyelerimizin bize olan güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışıyoruz” dedi.
 Yüklenici firma Göktaş inşaat yönetim kurulu başkanı Hamdi Göktaş taahhüt edilen sözlerin yerine getirildiğini ve 54 üyenin daha konut sahibi olduğunu hatırlatarak çalışmaların devam ettiğini ve inşaatların hızla bitirilme noktasına getirildiğini kaydetti.
Kura çekimi sonrasında Başkan Bekir Fedakar ve 2. Başkan Nevzat Üspolat, üyelerin sorularını cevaplandırırak, çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

 

Bu haber 3532 kez okundu.
  PAYLAŞ: Google  |    Facebook  |    Twitter  |    Digg  |    Del.icio.us
Bu sitedeki haberler ve diğer içerikler kaynak gösterilmeden kullanılamaz. Nisan 2011
Yazılım:bay TOPCU